New Automation Technology

Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako pojedyncze komponenty lub zespolone jako kompletny, zestrojony ze sobą system sterowania. „New Automation Technology“ firmy Beckhoff oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach: od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynkiem.

Beckhoff Automation

Siedziba główna, Verl

916 million € (+13 %)
Obroty 2018
4,300
Personel na świecie
38
Oddziały firmy/ Przedstawicielstwa
22
Biura handlowotechniczne w Niemczech
ponad 75
Dystrybutorzy światowi
Obroty 

Obroty

Obecność na wszystkich kontynentach
Obecność na wszystkich kontynentach

Centralne działy firmy Beckhoff, takie jak dział rozwoju, produkcja, administracja, dystrybucja, marketing, wsparcie i serwis, ulokowane są w siedzibie głównej Beckhoff Automation GmbH & Co. w Verl w Niemczech. Szybko rozprzestrzeniająca się obecność na rynku międzynarodowym wiąże się z otwieraniem filii. Dzięki współpracy z partnerami na całym świecie, Beckhoff jest reprezentowany w ponad 75 krajach.

Technologie PC-based
Technologie PC-based

Od założenia firmy w roku 1980 konsekwentne opracowywanie innowacyjnych produktów i rozwiązań, w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC, tworzy podstawę trwałego sukcesu. Wiele oczywistych dzisiaj standardów w technice automatyzacji zostało wcześnie rozpoznanych przez firmę Beckhoff i z powodzeniem wprowadzonych na rynek jako innowacje. Filozofia PC-Control firmy Beckhoff oraz wynalezienie systemu komunikacji światłowodowej Lightbus, zacisków magistrali i oprogramowania do automatyzacji TwinCAT są kamieniami milowymi w technice automatyzacji i zyskały popularność jako sprawnie funkcjonujące alternatywy wobec tradycyjnej techniki sterowania. EtherCAT, rozwiązanie sieciowe Ethernet w czasie rzeczywistym, stawia do dyspozycji nowej generacji projektów z zakresu sterowania i regulowania przyszłościową, sprawnie funkcjonującą technologię.